Doručenie tovaru

Doručenie tovaru

1. Kuriérska služba DPD

Náklady na doručenie

  • Dopravné pri objednávkách do 50.00 kg je 3.99 EUR
  • Objednávky nad 200 EUR Vám doručíme ZADARMO!

Informuje ma kuriér pred doručením zásielky? Vo väčšine prípadov kuriéri volajú adresátom vopred, ale nemôžeme Vám to zaručiť - kuriér nie je povinný takto postupovať. Každý zákazník obdrží v deň doručenia SMS s informáciou o čísle zásielky a telefónnym číslom na doručujúce depo.

Čo ak sa zásielka oneskorí? Najjednoduchšie je skontaktovať sa s dopravcom DPD

Pred prevzatím zásielku skontrolujte. V prípade poškodenia počas prepravy spíšte s kuriérom zápis o poškodení a obráťte sa na naše zákaznícke centrum.

2. Packeta 

Spôsob doručenia na viac ako 750 výdajných miest po celom Slovensku.

Náklady na doručenie:

  • Dopravné pri objednávkách do 10.00 kg je 2.55 EUR
  • Objednávky nad 200 EUR Vám doručíme ZADARMO!

Spôsob  platby:

  •  DPD - bankovým prevodom +0,00€ / dobierkou +0,70€
  •  Packeta - bankovým prevodom +0,00€

Ako to funguje? 1.    Počas objednávky tovaru, v spôsobe doručenia, si vyberiete výdajné miesto Packeta, ktoré máte najbližšie. 2.    Hneď ako odovzdáme tovar k preprave, vám Packeta pošle e-mail s trasovacím číslom. Zásielku môžete sledovať na TU 3.    Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto vám Packeta pošle SMS a e-mail s heslom pre vyzdvihnutie zásielky. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. (Počas vianočnej sezóny môže byť doba dočasne skrátená na 5 dní)  

Zoznam pobočiek sa nachádza pri výbere spôsobu doručenia v objednávke a na hlavnej stránke Packety TU

 

Kedy obdržím objednaný tovar?

Objednávka prijatá v pracovné dni:

DPD: Do 10:00 – odosielame v ten istý pracovný deň Po 10:00 – odosielame v prvý alebo druhý nasledujúci pracovný deň po dni vytvorenia objednávky.

Packeta: Do 13:00 – odosielame v ten istý pracovný deň Po 13:00 – odosielame v prvý alebo druhý nasledujúci pracovný deň po dni vytvorenia objednávky.

Pokiaľ objednávka online (online prevodom) bude uhradená a platba zaúčtovaná na našom účte pred 13:00 hod (Packeta) alebo 10:00 hod (DPD), bude odoslaná v ten istý pracovný deň . V prípade vyťaženia platobnej brány na niekoľko minút či desiatok minút môže zaúčtovanie trvať, preto Vás prosíme o platbu s časovou rezervou pred 13:00 hod alebo 10:00 hod.

Objednávka prijatá cez víkend alebo cez sviatky: Odoslaná v prvý alebo druhý pracovný deň nasledujúci po dni podania objednávky

Deklarované termíny realizácie objednávky sa môžu zmeniť v prípade neprítomnosti zákazníka, komplikácií pri kontakte kuriéra so zákazníkom alebo z nepredvídateľných dôvodov na strane kuriérskej služby.