O nás

Robushop o nás

RobuShop – Obchod, ktorý vyrába produkty srdcom

 

Nájsť v dnešnej dobe obchod, kde nájdete všetko, čo v daný moment potrebujete, môže byť skutočne náročné. Predsa len, konkurencia je veľká. Aj napriek tomu sa však nájdu eshopy a kamenné predajne, ktoré stoja za pozornosť. Výnimkou nie je v tomto prípade ani RobuShop, ktorý sa zaoberá predajom obuvi a oblečenia pre deti, ženy i mužov.

Ak ste si teraz povedali, že však takéto produkty predáva každý druhý obchod, nie je to tak. U oblečenia a obuvi to totiž v RobuShope nekončí. V ponuke nájdete aj originálne bytové doplnky či ochranné pracovné pomôcky pre zaručenie komfortu pri práci.

Samozrejmosťou je vlastná výroba

U nás v RobuShope si môžete zaobstarať produkty, ktoré sú vlastnej výroby. Preferujeme najmä predaj slovenských a českých výrobkov. Nemusíte sa tak báť, že keď si u nás niečo zakúpite, tak vám dôjde nekvalitný produkt z Aliexpressu. Snažíme sa najmä o to, aby sme podporili výrobcov na území Česka a Slovenska a zachovali tú najvyššiu možnú kvalitu toho, čo predávame.

Originálne handmade výrobky z dreva

Zdá sa vám, že vo vašej domácnosti niečo chýba a chceli by ste ju niečím oživiť? Nemusíte hneď začať prerábať a bezhlavo rekonštruovať celý dom. Postačí, ak si zaobstaráte naše handmade výrobky z dreva. Tie vám jednoducho vyčaria úsmev na tvári! U nás v RobuShope nájdete produkty, ako napríklad drevený kríž, obrázky z dreva, ktoré symbolizujú kvet, bojovníčku, kone, medvedea mnoho ďalších originálnych výrobkov.

Rozhodne si máte z čoho vyberať, o tom niet pochýb. Naše handmade vyrezávané produkty z dreva si jednoducho zamilujete už na prvý pohľad. Očarí vás ich prepracovanie až do tých najmenších detailov, čo zaručene oceníte.

Na prvom mieste je spokojný zákazník

Nič nie je pre nás viac ako spokojný zákazník. Inak by naša práca ani nedávala zmysel. Všetky produkty vyrábame srdcom, sú prvotriednej kvality a prepracované až do tých najmenších detailov. Vďaka tomu máme už stovky recenzií spokojných zákazníkov, ktorí si naše produkty zamilovali.

Uprednostňujeme kvalitnejšiu výrobu, ktorá možno trvá dlhšie, no určite stojí za to. Okrem iného, všetky naše produkty sú cenovo dostupné a dovoliť si ich môže skutočne každý, bez ohľadu na postavenie. Takýmto spôsobom si chceme vybudovať čo najviac zákazníkov, ktorí sa k nám budú opätovne vracať a ešte viac nových zákazníkov.

Neviete si poradiť? Kontaktujte nás!

Ak si neviete s niečím poradiť – či už s výberom toho správneho produktu, prípadne by ste sa chceli informovať viac, môžete nás kedykoľvek kontaktovať. To, akým spôsobom, je len na vás. Či už to bude cez Facebook, telefónne číslo, email alebo osobne v našej kamennej predajni, nikdy vás neodmietneme!

Navštívte nás osobne!

Okrem eshopu máme aj kamennú predajňu, ktorá sa nachádza priamo v Zuberci. Všetky produkty sú na sklade a ak nie sú, doskladňujeme ich v priebehu niekoľkých dní. Nakúpiť tak môžete aj priamo u nás v predajni, prípadne si vyzdvihnúť tovar, ktorý ste si objednali online. Ak si budete chcieť vyskúšať niektoré z vecí alebo ich vidieť naživo, máte tú možnosť. My sa, samozrejme, na vašu návštevu tešíme už teraz!

Nenechajte si ujsť novinky

Keďže už dávno nežijeme v dobe kamennej, internet a sociálne siete sú dostupné pre každého. Preto, ak aj vy máte Facebook, neváhajte nás sledovať. Nájdete tam novinky, ktoré máme práve v ponuke a aktuálne informácie. Rozhodne vám tak nikdy nič neunikne. Vždy aktualizujeme aj akcie, vďaka ktorým môžete u nás v RobuShope nakúpiť ešte výhodnejšie ako kedykoľvek predtým. Preto neváhajte a sledujte aj náš Facebook profil.

Ďakujeme za vašu priazeň a podporu vo výrobe domácich produktov! Bez vás – zákazníkov by to jednoducho nemalo zmysel.